icon

Memrise

2.94_21219_memrise için
Android

3.5

8

Düzinelerce farklı ders için sanal dersler alın

483.2k

Bu uygulamayı oyla

Memrise öğrenmek istediğiniz ders hakkında hatta zaten bildiklerinizin üzerinden geçmek için yüzlerce kursa erişebileceğiniz bir araçtır. Ne çalışmak istediğiniz farketmez; muhtemelen uygulamada vardır. Örneğin Toki Pona (yapay bir dil) ve Esperanto (neredeyse yok olmuş) dahil 180'den fazla dil vardır.

Memrise'ın içerdiği konular arasında diller haricinde, sanat, bilim, matematik, doğal dünya, tarih ve coğrafya mevcuttur. Bütün dersler kendi dallarındaki profesyoneller tarafından yapılmıştır ve bunları çalışan kullanıcılar tarafından geliştirilmiştir ve sınıfların iyi bir kalitede olduğu ve ihtiyaçlarınıza karşılık verdiği garanti edilmiştir. Bir derse başladığınızda ilerlemenize tamamladığınız ve bitirmeniz gereken yüzdeyi gösteren ana pencereden devam edebilirsiniz. Bu çeşitli dersler üzerinde harcadığınız zamanı yönetmenizi kolaylaştırır.

Diğer yandan belirli bir sınavı geçmek isteyen kullanıcılar için Memrise SAT, GMAT, TESOL hatta TOEFL sertifikası için eğitim sağlar. Çalışma şekli herkes için aynıdır: Küçük kartlarla her alandaki en önemli konseptleri öğreniyor ve yeni bilgilerinizi sınavlarda uyguluyorsunuz. Git gide Memrise yeni şeyler öğrenmenize veya belirli bir konu hakkındaki bilgilerinizin güçlenmesine veya daha önce hiç bilmediğiniz bir konu veya dil hakkındaki detayları bilmenize yardımcı olacak.
X